Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada Safir Soru Cevap butonu kullanılarak oluşturulmuş örnek bir soru cevap sayfası görmektesiniz.

İleri Sürüş Kursu Fiyatları ne kadar?

İleri sürüş teknikleri eğitimi halk arasında neredeyse tüm eğitimlerin genel adı olarak kullanılıyor. Bu yüzden ileri sürüş eğitim fiyatı almadan önce tam olarak ihtiyacınız olan eğitimi netleştirmeniz ve bize aktarmanız gerekmektedir. İstediğiniz eğitim ve eksiklerinizi giderebilecek eğitimi belirledikten sonra eğitim fiyatı da ortaya çıkmış olacaktır.

İleri sürüş teknikleri nedir?

İleri sürüş teknikleri, özellikle profesyonel sürücülerin aracını, kendini yol ve trafikte ki diğer dinamiklerle birlikte tanıyarak, doğru zamanda doğru tepkileri vermeyi öğreten bir eğitimdir.

İleri sürüş teknikleri belgesi ne işe yarar?

İleri sürüş teknikleri eğitimleri öncelikle bu eğitime katılanlara trafikte hayatta kalmayı, doğru zamanlarda doğru tepkiler vererek kazalardan uzak kalmayı sağlar. İleri sürüş eğitim sertifikası ise bir çok kamu ve özel kurumlarda artık aranan belgelerden biri olmuştur ve özel şoförlük, 112 ambulans şoförlüğü, makam şoförlüğü gibi işlerin yapılabilmesini sağlamaktadır.

İleri sürüş eğitimini kimler almalıdır?

İleri sürüş eğitimini aslında trafiğe çıkan her sürücü almalıdır. Zira trafikte karşılaştığımız bir çok sürücü gelişen ani durumlarda ne tepki vereceklerini bilmedikleri gibi araçlarının uç noktalarını ve dinamiklerini de bilmemekte ve gelişen olumsuz durumlarda büyük sürprizlerle karşılaşmaktadır.

Öte yandan mesleki olarak araç kullanan saha elemanları, şoförler, ambulans şoförleri ya da bu işleri yapacak olan aday sürücülerde bu eğitimleri almalıdır.