Sık Sorulan Sorular

 

S.S.S

İleri Sürüş Akademisi, İleri Sürüş Teknikleri, Güvenli Sürüş Teknikleri ve konusunda uzman diğer Ulaştırma ve Sektördeki yetkili eğitimcilerden oluşan, Michigan Üniversitesi ve Florida Üniversitesi tabanını kullanan bir uzaktan eğtim merkezidir.

Eğitimler sayfasında yer alan, kendinize uygun bulduğunuz her eğitimi satın alarak eğitim alabilirsiniz.

Ödemeler visa ve mastercard uyumlu kredi kartlarınız ile yapılabilir. Nakit ya da havale/EFT ile ödeme yapma imkanınız bulunmamaktadır.

İstediğiniz eğitimi Eğitimler sayfasından seçip, satın aldıktan sonra Öğrenci Paneli’ne girerek dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden eğitime girip tamamlayabilirsiniz.

Girdiğiniz her eğitim sonrasında adınıza otomatik olarak katılım sertifikası oluşturulacaktır. Ayrıca eğitim sonu sınavları ile de geçer not aldığınız takdirde, konuyla ilgili olarak başarı sertifikasına sahip olacaksınız. 

Aldığınız eğitimler sonrası adınıza hazırlanan sertifikalar İleri Sürüş Akademisi ve Türk Sürüş Akademisi tarafından tanınmaktadır. Bu kurumlar kamu kurumları ve özel sektördeki diğer tüm alanlara hizmet etmekte ve sertifikaları geçerli olmaktadır.

ISA, İleri Sürüş Akademisi sertifikası, Türk Sürüş Akademisi kurumu tarafından tanınmaktadır. ISA sertifikasıyla Türk Sürüş Akademisi’ne başvurarak, teorik eğitimlerden muaf tutularak uygulama eğitimlerine katılabilirsiniz.

Eğitimlerimiz bireysel ya da kurumsal olarak alınabilir. Kurumsal müşterilerimiz için toplu alım söz konusu olduğundan özel teklif almaları tavsiye edilir. Referanslarımız sayfasından çalıştığımız kurumları görebilrsiniz.

İleri sürüş teknikleri eğitimleri öncelikle bu eğitime katılanlara trafikte hayatta kalmayı, doğru zamanlarda doğru tepkiler vererek kazalardan uzak kalmayı sağlar. İleri sürüş eğitim sertifikası ise bir çok kamu ve özel kurumlarda artık aranan belgelerden biri olmuştur ve özel şoförlük, 112 ambulans şoförlüğü, makam şoförlüğü gibi işlerin yapılabilmesini sağlamaktadır.

İleri sürüş eğitimini aslında trafiğe çıkan her sürücü almalıdır. Zira trafikte karşılaştığımız bir çok sürücü gelişen ani durumlarda ne tepki vereceklerini bilmedikleri gibi araçlarının uç noktalarını ve dinamiklerini de bilmemekte ve gelişen olumsuz durumlarda büyük sürprizlerle karşılaşmaktadır.

Öte yandan mesleki olarak araç kullanan saha elemanları, şoförler, ambulans şoförleri ya da bu işleri yapacak olan aday sürücülerde bu eğitimleri almalıdır

Aradığınız sorunun cevabını ve çözümünü burada bulamadıysanız DESTEK Talebi oluşturun. Telefon ile destek hizmeti verilmemektedir.

×

 

Merhaba!

Bize mesajını ulaştırmak için destek ekibinden arkadaşlarımıza ulaşabilirsin;

× Nasıl yardımcı olabiliriz?