İleri Sürüş Teknikleri Uzmanı Yiğit DEDEOĞLU
Sosyal Sorumluluk Projeleri ve Uzman Görüşü için;
0532 230 54 26

İleri sürüş teknikleri uzmanı Yiğit Dedeoğlu sırasıyla, Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler, Atatürk Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği lisans derecelerinden sonra yüksek lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Ekonomi ve Yönetim programından mezun olarak tamamlamıştır.

Mesleğe adım atması 2006 yılında otomobil sporları ile hobi olarak ilgilenmesiyle başlamış ve çeşitli organizasyon ve yarışlara katılmıştır. Hakemlik ve gözetmenlik deneyimlerinden sonra eğitmenlik yolunda hızla ilerlemiş, uluslararası eğitimlerle deneyimini pekiştirerek kurduğu sürüş akademisi ile binlerce sürücünün yetiştirilmesine ve meslek sahibi olmasına katkı sağlayacağı serüven başlamıştır.

Sürücü Akademisi ile birlikte sosyal sorumluluk projelerini gerçekleştirdiği Karayolu Trafik ve Yol Güvenliği Derneğinde İstanbul temsilcisi olarak görev almaya başlayan Dedeoğlu aynı zamanda Adalet Bakanlığında adli trafik bilirkişiliği yetkisine de sahip olmuştur.

Yol Güvenliği ve İleri Sürüş Teknikleri uzmanı Yiğit Dedeoğlu, hala sürüş teknikleri eğitimleri ve lojistik sürücü eğitimleri ile ilgili çalışmalarına devam etmektedir.

Dedeoğlu aynı zamanda İleri Sürüş Akademisi, Haber Trafik, ArabaVideo markalarının kurucusu ve hak sahibidir.

Leave a Comment